Loader
Şeyhli Mah. Ankara Cad. No: 231
Kurtköy - Pendik / İstanbul
Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 18:00
Pazar: Kapalı

KURUMSAL

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sizin için buradayız!

Firmamız ilk olarak 1970’li yıllarda yem bayisi olarak başladığı ticari serüvenine 1987 yılından itibaren üretim tesisini kurarak kereste imalat ve satışı alanında faaliyet göstermeye başlamış ve bu güne kadar devam etmiştir. Ürünlerimizin ham maddesi olan ağaçlar, yerli ve ithal olup genelde Ukrayna ve Rusya menşeilidir. Ürünlerimizi kendi üretim atölyemizde üreterek, müşterilerimize birinci kalite malzemeyi ilk elden ulaştırıyoruz.

"İnşaatlık Kereste, Doğramalık Kereste, Çam & Köknar Kalas, Emprenyeli Kereste, Planyalı Kereste, Ahşap Palet ve Sandık Üretimi, Bahçe ve Peyzaj Mobilyaları (Ahşap Bank, Ahşap Çit, Ahşap Masa, Ahşap Saksı, Çardak, Kamelya, Çardak Malzemeleri, Köpek Kulübesi, Saçak Tahtası, Alın Tahtası), Köşe 'L' Çıtası, 3 Numaralı Çıta ve 2 Numaralı Çıta, Kapı Pervazı, OSB ve Plywood, Lambiri Döşeme, Süpürgelik" şeklindeki ürün yelpazemiz ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

2007 yılından itibaren de müteahhit firma olarak konut ve ticari işyeri inşaatı alanında da faaliyet göstermeye başlayan firmamız, her geçen gün bünyesindeki yatırımları öz sermayesi ile geliştirmeyi hedeflemekle birlikte, güvenilirlik, şeffaflık, topluma ve çevreye duyarlı olmak, insan odaklı olmak yeni teknolojiler ve bilgiye öncelik vermek ilkeleriyle, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiştir.

KATALOĞUMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

NEDEN BİZ

Fabrikadan Üretim

Fabrikadan Üretim

Ürünlerimiz kendimize ait fabrikada üretilmektedir.

Garanti

Garanti

%100 kaliteli ürünlerimizle sizelere garanti veriyoruz.

Tecrübe

Tecrübe

Ahşap ürünlerimiz, 36 yıllık üretim tecrübesiyle üretilmektedir.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Hesaplı ve bütçenize uygun fiyatlarımızla sektörde iddialıyız.

Profesyonel Yaklaşım

Profesyonel Yaklaşım

Sizi dinleyen müşteri hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Nakliye

Nakliye

İstediğiniz adrese nakliye imkanıyla ürünlerinizi teslim ediyoruz.